Aktualności Z życia Milicza

Bajkowe Walentynki w milickim kinie

Ośrodek Kultury w Miliczu zaprasza na darmowe seanse 14 oraz 21 lutego. W Walentynki będzie można obejrzeć Toy Story 4, a tydzień później milickie kino zaprasza na Króla Lwa. Seanse będą wyświetlane o godzinie 12.

Wszystkich fanów bajkowych klimatów Ośrodek Kultury w Miliczu zaprasza na darmowe seanse, które odbędą się 14 oraz 21 lutego w sali widowiskowej.

14 lutego w Święto Zakochanych widzowie będą mogli obejrzeć kontynuację popularnej serii Toy Story. Tym razem grupa przyjaciół-zabawek będzie musiała stawić czoła kolejnym wyzwaniom i wyruszyć w nieznane. Toy Story 4 został nagrodzony w ubiegłą niedzielę Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany, dlatego z pewnością warto wybrać się na darmowy seans.

21 lutego milicka widownia będzie mogła zobaczyć zrealizowany z hollywoodzkim rozmachem film Król lew. Kultowa bajka opowiada o losach Simby – młodego lwa, który poznaje swoje miejsce w „Wielkim kręgu życia” i przeżywa wiele przygód oraz stawia czoła przeciwnościom aż do objęcia panowania nad Lwią Ziemią. Film był nominowany do Oscara za najlepsze efekty specjalne, a także do Złotych Globów w kategorii najlepszy film animowany oraz za najlepszą piosenkę („Spirit” wyk. Beyoncé ).

Fot. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *