Aktualności Czas wolny

Ferie zimowe w Ośrodku Kultury Milicz

30 stycznia ruszyły zapisy na ferie zimowe organizowane przez Ośrodek Kultury Milicz dla dzieci z klas I-IV. W planie m.in. wyjazd do kina i parku trampolin, warsztaty plastyczne, taneczne czy kulinarne.

Ośrodek Kultury Milicz organizuje ferie 2020 dla dzieci szkół podstawowych klas od I do IV.  Pierwszym tygodniu ferii (10-14 lutego) mali mieszkańcy Milicza mogą wziąć udział w wielu atrakcyjnych zajęciach i warsztatach. W poniedziałek 10 lutego planowany jest wyjazd do kina. Dzień później dzieci mogą spróbować swoich sił podczas warsztatów plastycznych oraz kulinarnych. W środę organizowany jest wyjazd do parku trampolin, a w czwartek warsztaty taneczne oraz stolarskie. Tydzień zakończy spartakiada dla najmłodszych. Koszt udział w tygodniowym programie zajęć wynosi 50 zł.

Źródło: OKM

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą, w drugi tydzień OKM również zaprasza dzieci klas I-IV na „Ferie bez komputera”. Od 17 do 21 lutego można zapisać dziecko m.in. na warsztaty recyklingowe, zajęcia sportowe i taneczne. Koszt to 150 zł.

Źródło: OKM

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Ośrodka Kultury w Miliczu lub telefonicznie pod numerem 71 38-41-124.

Fot. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *