Aktualności Z życia powiatu

17 przypadków koronawirusa w powiecie milickim

W powiecie milickim przybywa osób zakażonych koronawirusem. Łącznie od początku epidemii potwierdzono 17 przypadków, z tego 5 w ciągu ostatniego tygodnia.

Zgodnie z najnowszymi informacjami Wojewody Dolnośląskiego (wedle stanu na 18 czerwca, godz. 12), na terenie powiatu milickiego jest 17 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

5 nowych przypadków w ostatnich dniach

W ciągu ostatnich dni na terenie powiatu milickiego wykryto 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To pierwsze nowe przypadki w naszym powiecie od niemal 3 miesięcy. Ostatni do ubiegłego tygodnia, 12. przypadek zdiagnozowano bowiem w drugiej połowie maja.

We wtorek 11 sierpnia poinformowano o nowym, 13. od początku epidemii, przypadku zakażenia koronawirusem w powiecie milickim.

Z kolei w środę 12 sierpnia potwierdzono następny, 14. przypadek koronawirusa w naszym powiecie. Zarówno wtorkowy, jak i środowy przypadek dotyczył mieszkańców gminy Cieszków.

Dwa następne przypadki potwierdzono w poniedziałek 17 sierpnia. Podano też informację o śmierci jednego z zarażonych mieszkańców naszego powiatu.

Kolejny przypadek potwierdzono we wtorek 18 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *