Aktualności Z życia Milicza

Milickie Centrum Medyczne z nowym sprzętem od WOŚP

Milickie Centrum Medyczne otrzymało nowe wyposażenie szpitala. Łóżka, szafki oraz komplety pościeli trafiły do milickiej placówki dzięki pomocy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki pomocy Fundacji WOŚP udało się wymienić podstawowe wyposażenie sal na oddziale psychiatrii dziecięcej. Wraz z remontem, odświeżeniem pomieszczeń i nowym wyposażeniem oddział stał się bardziej przyjazny małym pacjentom.

Otrzymaliśmy prezent od Jurka Owsiaka w postaci 25 łóżek, kompletów pościeli oraz szafek na oddział, czyli całe wyposażenie sali dla chorych. Odział jest odnawiany – mam nadzieję, ze przez wiele lat będzie służył nam i naszym pacjentom, czyli dzieciom. Pokoje są przygotowane na przyjęcie nowych podopiecznych. Zarówno dzieci, jak i rodzice podkreślają, że jest całkiem inaczej, kolorowo – twierdzi Andrzej Oćwieja, prezes Milickiego Centrum Medycznego w rozmowie z Telewizją Powiatu Milickiego.

Każdy kolejny finał WOŚP przekłada się na dobro i wymierne korzyści. Jest to przykład naszego szpitala – po raz kolejny WOŚP podarował nam dary. Z ramienia szpitala koordynuje ten kontakt, jestem w stałej współpracy z WOŚP i ta pomoc jest wymierna. – podkreśla w rozmowie Andrzej Sztandera, wiceprezes Milickiego Centrum Medycznego.

Fot. główne: Milickie Centrum Medyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *