Czas wolny Z życia powiatu

Niezwykły film o Dolinie Baryczy. Czyta Krystyna Czubówna [CAŁY FILM]

W piątek 29 maja swoją premierę miał film „Poznaj Dolinę Baryczy”, pokazujący niepowtarzalne piękno i różnorodność przyrodniczo-kulturową naszego regionu. Głosu użyczyła Krystyna Czubówna.

Film prezentuje najpiękniejsze zakątki Doliny Baryczy – jej zabytki, aktywnych mieszkańców, ciekawe imprezy lokalne oraz zjawiskowe stawy i lasy. Wszystko po to, aby zaprosić turystów do odwiedzenia tych bogatych przyrodniczo terenów.

Dziś największym marzeniem ludzi mieszkających w miastach jest się wyrwać, wyjechać do lasu. Chcemy zagubić się w zieleni. Obcowanie z przyrodą, dawniej powszechnie dostępne, jest obecnie oznaką luksusu i synonimem dobrego wypoczynku. Dolina Baryczy to SPA dla zmysłów. Pokazujemy to filmem, który leniwie wprowadza nas w nastrój natury – wyjaśnia Inga Demianiuk-Ozga, prezes stowarzyszenia.

Za realizację filmu odpowiada Forest Media Jakub Wencek, a głosu użycza Krystyna Czubówna. Przez wiele miesięcy ekipa filmowa odwiedzała z kamerą najpiękniejsze zakątki Doliny Baryczy, jej wyjątkowe zabytki, ciekawe wydarzenia, aktywnych mieszkańców i oczywiście zjawiskowe stawy i lasy.

Film to zaproszenie do odwiedzenia Doliny Baryczy. Prezentuje wszystko co najciekawsze w regionie. Oprócz niezwykłych ujęć dzikiej przyrody pokazuje zabytki, które były świadki burzliwej historii pogranicza, propozycję aktywnego wypoczynku, lokalnych producentów, którzy tworzą usługi i produkty przyjaznych środowisku, jesienne wydarzenia na Dniach Karpia – zachęcają twórcy filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *