Aktualności Z życia Milicza

Razem dla szpitala w Miliczu. Ruszyła zbiórka

Wspieramy szpital w Miliczu – pod takim hasłem trwa zbiórka pieniędzy na zakup respiratorów oraz środków ochrony osobistej dla personelu Milickiego Centrum Medycznego. – Nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota – podkreślają organizatorzy akcji.

O tym, że Milickie Centrum Medyczne potrzebuje wsparcia informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Teraz oficjalnie ruszyła akcja „Wspieramy szpital w Miliczu” oraz zbiórka na portalu zrzutka.pl.

Jak czytamy w opisie, spółka Milickie Centrum Medyczne, biorąc pod uwagę obecną sytuację, a co za tym idzie wzrost z każdym dniem zagrożenia epidemiologicznego związanego z wystąpieniem zakażeń koronawirusem SARS –CoV-2, zdecydowało o założeniu społecznej zbiórki na najpilniejsze potrzeby szpitala.

Wiemy, że obecny czas jest trudny dla nas wszystkich, ale teraz, jak nigdy wcześniej, wsparcie potrzebne jest również szpitalom. Zrobimy wszystko, aby Nasi pracownicy, a Wasi bliscy przychodząc do pracy w szpitalu wyposażeni byli w maseczki i inne środki ochrony osobistej. Dążymy do tego, aby w szpitalu dostępny był wysokiej klasy sprzęt medyczny – tłumaczą przedstawiciele szpitala.

Pieniądze są zbierane na środki ochrony osobistej dla personelu oraz najpotrzebniejszy sprzęt medyczny, m.in. respiratory.

Każdy z nas może dołączyć do zbiórki pieniędzy dla naszego szpitala. Dziś każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota – podkreślają przedstawiciele Milickiego Centrum Medycznego.

Foto główne: Milickie Centrum Medyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *